Ogłoszenie - Mega Partners

Logo firmy

Mega Partners


O firmie:

Mega Partners Mega Partners jest działającą na rynku polskim licencjonowaną Agencją Pracy za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3762. Firma zajmuje się rekrutacją pracowników polskich do pracy w Holandii, Niemczech oraz do innych krajów europejskich. Znajdujemy najlepsze oferty pracy dla pracowników wyspecjalizowanych w branży metalurgicznej, budowlanej i nie tylko. Oferujemy wysokie zarobki , długoterminowe kontrakty, zakwaterowanie. Stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług i zadowolenie naszych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszych ofert.

Murarz Holandia


USŁUGI/Budownictwo
Inne

Opis stanowiska:

Branża: Budownictwo Miejsce pracy: Holandia, Nijmegen Zakres obowiązków: Poszukujemy 3 grup 2 osobowych do wznoszenia ścian z cegły licpwej. Nie jest określona minimalna ilość użytych cegieł w danym dniu roboczym, ale wymagane jest wykonanie czystej i prostej ściany elewacyjnej.

Miejsce zatrudnienia: Holandia, HolandiaPoczątek zatrudnienia: 2019-11-25

Czas zatrudnienia: od 3 do 6 miesięcy

Wymiar: cały etat

Wymagania: Szukamy kandydatów posiadających następujące kwalifikacje: - pracowałeś co najmniej 4 lata na ww. stanowisku - posiadasz własne ubranie robocze, kask oraz podręczne narzędzia - znasz dobrze rysunek techniczny - jeśli posiadasz własny samochód to wspaniale, ponieważ szukamy osób samodzielnych i niezależnych (jedno auto na grupę 2 osób)

Wymagany język angielski, na poziomie: komunikatywny

Wymagany język niemiecki, na poziomie: komunikatywny


Oferujemy


Jeśli wyjedziesz z nami do pracy otrzymasz: - kontrakt na warunkach holenderskich, - wynagrodzenie wynosi 650 Euro netto/tydzień (za 40 godzin) przy spełnieniu wszystkich wymogów pracodawcy, - masz możliwość wypracowania nadgodzin – wszystko zależy od Twojego zaangażowania oraz decyzji kierownika na budowie - własny samochód na dojazd z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy jest warunkiem koniecznym oferty, koszt dojazdu w gestii pracownika - bezpłatną w pełni wyposażoną kwaterę - organizujemy ubezpieczenie Agencja Pośrednictwa Pracy za granicą Certyfikat Nr 3762 Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie z


Wymagane od kandydatów dokumenty:


CV


Osoba kontaktowa: Marta Łużny


Telefon osoby kontaktowej: 0048666898577wyślij zgloszenie pracodawcy powrót do wyników poleć znajomemu

Dla pracodawców

Skontaktujemy się z Tobą
telefonicznie w ciągu 24h!

euro-punkt.pl on Facebook