Ogłoszenie - W&BS Doradztwo Personalne

Logo firmy

W&BS Doradztwo Personalne

O firmie:

W&BS Doradztwo Personalne, dla jednego ze swoich belgijskich Klientów poszukuje Kandydatów na stanowisko: SPAWACZ MIG/MAG Nr ref: MIG/MAG/12 Miejsce pracy: Belgia

Spawacz MIG/MAG

MIG/MAG/12

PRODUKCJA/Materiały budowlane i konstrukcyjne
0

Opis stanowiska:

- Spawanie metodą MIG/MAG konstrukcji budowlanych i przemysłowych, - Przestrzeganie i stosowanie norm jakościowych.

Miejsce zatrudnienia: Belgia, Belgia

Początek zatrudnienia: 2012-06-28

Czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Wymiar: cały etat

Wymagania: - Kilkuletnie doświadczenie przy spawaniu metodą MIG/MAG (półautomatem), - Aktualne uprawnienia spawalnicze, - Wykształcenie min. zawodowe, - Umiejętność czytania rysunku technicznego, - Komunikatywna znajomość języka angielskiego, - Dokładność w wykonywaniu obowiązków, - Dyspozycyjność od zaraz, - Prawo jazdy kat. B

Wymagany język angielski, na poziomie: nie znam

Oferujemy

Oferujemy: - Umowę o pracę, - Atrakcyjne wynagrodzenie, - Przyjazne środowisko pracy, - Pomoc osoby polskojęzycznej na miejscu. Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres: technika@wbspraca.pl W temacie maila prosimy wpisać numer referencyjny lub nazwę stanowiska: MIG/MAG/12 Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej www.wbspraca.pl Dane kontaktowe: W&BS Rozwiązania Personalne ul. Grochowa 7 30-731 Kraków tel. (0-12) 398 41 44 fax. (0-12) 398 41 10 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli \\\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)\\\".

Wymagane od kandydatów dokumenty:

CV, certyfikaty

Osoba kontaktowa:

Telefon osoby kontaktowej:

wyślij zgloszenie pracodawcy powrót do wynikówpoleć znajomemu

Dla pracodawców

Polecamy

euro-punkt.pl on Facebook