Ogłoszenie - Pronobel

Logo firmy

Pronobel

O firmie:

Praca dla Opiekunki w Niemczech - Do opieki Pani Edeltraut z Hamburga od 12.11.2018

USŁUGI/Służba zdrowia i medycyna
Opieka / Pomoc domowa

Opis stanowiska:

PRONOBEL Sp. z o.o. Certyfikat Marszałka Województwa Śląskiego nr 8780 Data wyjazdu: 12.11.2018 Nr. oferty: 13420 Opis oferty: Na troskliwą i serdeczną Opiekunkę oczekuje 90-letnia Pani Edeltraut, która waży jedyniee50 kg. U Podopiecznej występują typowe dla jej wieku dolegliwości jak ogólne osłabienie starcze czy cukrzyca. Pani Edeltraut jest osobą mobilną i porusza się przy pomocy laski lub rollatora. W domu Podopiecznej znajduje się winda chodowa. Panią Edeltraut odwiedza pracownik opieki medycznej który mierzy poziom cukru i podaje insulinę. Podopieczna mieszka sama,a niedaleko mieszka córka Podopiecznej, która jest bardzo pomocna. Do dyspozycji Opiekunki jest własny pokój oraz dostęp do Internetu. Oczekiwania wobec opiekunki: - podsta

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Początek zatrudnienia: 2018-11-12

Czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Wymiar: cały etat

Wymagania: - dobra znajomość języka niemieckiego, - doświadczenie w pracy jako opiekunka osób starszych/pomoc domowa.

Wymagany język niemiecki, na poziomie: komunikatywny

Oferujemy

- pełne ubezpieczenie, - legalne zatrudnienie, - pracę u sprawdzonych rodzin niemieckich, - wysokie zarobki - dokument A1 potwierdzający legalność zatrudnienia, - kartę EKUZ, uprawniającą do bezpłatnej opieki medycznej, - stałą opiekę naszych pracowników od procesu rekrutacyjnego aż do końca pobytu na ofercie - 24h/7 - bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego.

Wymagane od kandydatów dokumenty:

cv

Osoba kontaktowa:

Telefon osoby kontaktowej:

wyślij zgloszenie pracodawcy powrót do wyników poleć znajomemu

Dla pracodawców

Skontaktujemy się z Tobą
telefonicznie w ciągu 24h!

euro-punkt.pl on Facebook