Ogłoszenie - German Logistic GmbH Sp. z o.o.

Logo firmy

German Logistic GmbH Sp. z o.o.

O firmie:

Agencja zatrudnienia German Logistic GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce (nr cert.12784) obecnie poszukuje dla swojego Klienta- międzynarodowej firmy logistycznej w zakresie przesyłek kurierskich- pracowników na stanowisko: Pracownik do sortowania i rozładunku przesyłek kurierskich oferta pracy tymczasowej Miejsca pracy: • Niemcy/Neumünster

Pracownik do sortowania i rozładunku przesyłek kurierskich

USŁUGI/Inne
Inne

Opis stanowiska:

• sortowanie przesyłek kurierskich i rozładunek paczek na taśmę, • dbanie o porządek w miejscu pracy, • praca w systemie dwuzmianowym;

Miejsce zatrudnienia: Neumunster, Niemcy

Początek zatrudnienia: 2316-11-01

Czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Wymiar: cały etat

Wymagania: • dynamika pracy, • sprawność fizyczna, • zaangażowanie oraz sumienność w wykonywaniu obowiązków, • prawo jazdy kat.B + własny samochód(warunek konieczny);

Wymagany język niemiecki, na poziomie: nie znam

Oferujemy

• legalną pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym, • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę ze wszystkimi świadczeniami w Niemczech, • wynagrodzenie 11 euro brutto/h, • dodatki za pracę w nocy +25%, • zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy, • opiekę polskiego koordynatora, • pomoc w dopełnieniu formalności w Niemczech związanych z meldunkiem, numerem podatkowym oraz kasą chorych.

Wymagane od kandydatów dokumenty:

cv

Osoba kontaktowa: German Logistic GmbH

Telefon osoby kontaktowej: 0048505175597

wyślij zgloszenie pracodawcy powrót do wyników poleć znajomemu

Dla pracodawców

Skontaktujemy się z Tobą
telefonicznie w ciągu 24h!

euro-punkt.pl on Facebook