Ogłoszenie - HELVETIA ENTERPRISE

Logo firmy

HELVETIA ENTERPRISE

O firmie:

Pracownik do sortowania palet na okres wakacyjny

USŁUGI/Inne
Inne

Opis stanowiska:

Agencja zatrudnienia Helvetia Enterprise Sp. z o. o. (nr cert. 7901) obecnie poszukuje dla swoich Klientów - niemieckich sieci dyskontów - pracowników na stanowisko: Pracownik magazynowy do sortowania palet na okres wakacyjny Miejsca pracy: • Całe Niemcy Zakres obowiązków: • segregacja palet pod względem jakościowym na 3 kategorie, • układanie słupków z palet, • obsługa wózka widłowego do sztaplowania palet, • dbanie o porządek w miejscu pracy, • praca w różnych magazynach;

Miejsce zatrudnienia: Całe Niemcy, Niemcy

Początek zatrudnienia: 2017-08-17

Czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Wymiar: cały etat

Wymagania: • uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem silnikowym(jeśli nie masz, oferujemy kurs), • dynamika pracy oraz tężyzna fizyczna, • Prawo jazdy kat.B + własny samochód na czas wyjazdu;

Wymagany język niemiecki, na poziomie: nie znam

Oferujemy

• legalną pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym, • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, • zarobki 1000-1600 euro netto miesięcznie, • dodatki za nadgodziny + 25%, święta +100%, • dodatek amortyzacyjny z tytułu użytkowania własnego samochodu oraz zwrot kosztów przejazdu, • bezpłatne zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy, • opiekę polskojęzycznego koordynatora, • możliwość wieloletniej współpracy.

Wymagane od kandydatów dokumenty:

cv

Osoba kontaktowa: HELVETIAENTERPRISE

Telefon osoby kontaktowej: 004832505275597

wyślij zgloszenie pracodawcy powrót do wyników poleć znajomemu

Dla pracodawców

Skontaktujemy się z Tobą
telefonicznie w ciągu 24h!

euro-punkt.pl on Facebook