Ogłoszenie - Pracodawca niemiecki

Logo firmy

Pracodawca niemiecki

O firmie:

Firma z branży samochodowej serwis OPLA.

Mechanik samochodowy Monachium

PRODUKCJA/Produkcja aut, części i akcesoria samochodowe
Przemysł motoryzacyjny – Sprzedaż i Usługi remontowe

Opis stanowiska:

Opis stanowiska Branża: samochodowa miejsce: Monachium czas pracy : 40 godzin tygodniowo czas trwania umowy: na czas nieokreślony rozpoczęcie pracy: natychmiast zakwaterowanie; bezpłatnie, zapewnia pracodawca Zakres pracy; wszystkie prace związane z naprawa OPLA. Wymagania

Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy

Początek zatrudnienia: 2012-05-01

Czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Wymiar: cały etat

Wymagania: Wymagania; minimum komunikatywna znajomość niemieckiego, doświadczenie w pracy jako mechanik , wykształcenie zawodowe.

Wymagany język niemiecki, na poziomie: komunikatywny

Oferujemy

Oferujemy Umowa o prace z pracodawca niemieckim. Wynagrodzenie; 10 euro brutto + dodatki

Wymagane od kandydatów dokumenty:

cv niemieckie + zdjęcie

Osoba kontaktowa: Aleksandra Durlak

Telefon osoby kontaktowej: 0048914344261

wyślij zgloszenie pracodawcy powrót do wynikówpoleć znajomemu

Dla pracodawców

Polecamy

euro-punkt.pl on Facebook