Ogłoszenie - AP GRUPA

Logo firmy

AP GRUPA

O firmie:

Firma AP GRUPA (numer certyfikatu 6883) specjalizuje się w wyszukiwaniu najlepszych pracowników w zawodach technicznych, logistyce oraz produkcji. Pracownikom zapewniamy miejsca pracy w sprawdzonych i rzetelnych firmach, odpowiednie pod względem kwalifikacji. Pracodawcom zapewniamy najwyższą jakość obsługi Klienta oraz solidny personel. AP Grupa ul. Budowlanych 50, 45-123 Opole tel: (+) 48 77 441 7606 www.ap-grupa.pl

Pracownik / pracownica produkcji w zakładach mięsnych

Pracownik produkcji w zakładzie mięsnym

PRODUKCJA/Artykuły spożywcze, alkohole i napoje
Żywność i napoje - Produkcja

Opis stanowiska:

- prace produkcyjne związane z obróbką mięsa wieprzowego, głównie proste prace przy użyciu noża rzeźnickiego (obowiązki do przyuczenia) - praca w temperaturach dodatnich (około +4/+9 stopni)

Miejsce zatrudnienia: Lekkerkerk, Oudewater lub Leek, Holandia

Początek zatrudnienia: 2014-09-22

Czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Wymiar: cały etat

Wymagania: - gotowość podjęcia pracy na dłuższy okres czasu

Wymagany język angielski, na poziomie: nie znam

Oferujemy

- stabilne i bardzo dobre warunki pracy - dobre warunki socjalne - możliwość podniesienia kwalifikacji i doświadczenia Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV poprzez serwis euro-punkt (u dołu tego ogłoszenia) lub przesłanie CV na adres email: kontakt@ap-grupa.pl W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).\" Informujemy że będziemy kontaktowali się jedynie z wybranymi kandydatami Ogłoszenie: Praca tymczasowa

Wymagane od kandydatów dokumenty:

CV

Osoba kontaktowa:

Telefon osoby kontaktowej: 0048 774417606

wyślij zgloszenie pracodawcy powrót do wynikówpoleć znajomemu

Dla pracodawców

Polecamy

euro-punkt.pl on Facebook